Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Dostawca silników prądu stałego - zobacz co może Ci zaoferować.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych producentów.

Motoreduktory, przekładnie i silniki elektryczne od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (DC, BLDC i AC oraz przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się ogromną żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Positec.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]