Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Więcej informacji o kolczykach serduszkach

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na każdą okazję, bardzo dobrze podkreślają urodę, są też kapitalnym pomysłem na prezent. Jakie formy kolczyków dostępne są na rynku? Z czego najczęściej są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – na wesela i do szkoły

W jubilerstwie popularnie wykorzystuje się motywu serca. Stanowi on punkt wyjścia do wytwarzania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca bywają subtelnym dodatkiem do wielu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest zwykle wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, ale niezauważalnie podkreślają prawdziwą urodę właścicielki. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki pasują na wielkie wyjścia, studniówki oraz randki i rewelacyjnie łączą się one z wieczorowymi sukniami. Z kolei dziewczynki mogą ubrać kolczyki serduszka zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serduszka – doskonały prezent dla ukochanej osoby

Na rynku można kupić kolczyki serduszka wyprodukowane ze srebra i złota. Modne są też kolczyki pozłacane – tańsze, a zarazem prezentują się niezwykle wspaniale. Zarówno sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, np. cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze lazurowym czy szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Matki, złote gody tudzież w wielu innych przypadkach. Podarowane ukochanej kobiecie – żonie, narzeczonej czy też matce, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, szacunku oraz miłości.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]