Na jakie okazje można założyć długie kolczyki?

Potrzebujesz kolczyków długich? Wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie

Szykowna biżuteria wspaniale uwydatnia prawdziwy urok każdej kobiety i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – pasuje romantyczną kolację we dwoje, na wielkie bale bądź do pracy. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – jak je dobrać?

Długie kolczyki współgrają z różnymi typami urody – mogą je zakładać zarówno kobiety z silnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi, jak również te o krągłej twarzy. Wszystko jest zależne od efektu, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na co najmniej 2 cm doskonale wyszczuplają szyję i wysmuklają oblicze, a szczególne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o pociągłym i cienkim kształcie, przykładowo, w postaci pałeczek lub liści. Popularne są również wiszące kolczyki w kształcie lekkich łańcuszków, które pięknie wyglądają na uszach, a przy tym są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji. Za sprawą odpowiedniej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się optycznie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą także mieć kształt kół – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, którym zależy na uzyskaniu subtelnego tonu stylizacji.

Na jakie okazje możemy założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą perfekcyjnym dodatkiem do szykownej kreacji, włożonej np. na uroczystości weselne, zabawę szkolną czy też Sylwestra. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask bez dwóch zdań oczaruje partnera. Piękne kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami podkreślą niebieski kolor oczu, a pozłacane pałeczki będą wspaniale pasować do pozostałych elementów złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w formie liści – są niezobowiązujące oraz idealnie uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Wspaniałym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to oznaka ponadczasowej elegancji.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]