Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

Badania operatorów Bielsko Biała - usługi dostosowane do waszych potrzeb

Pracownia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej trudni się wykonywaniem psychotestów badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (obok firmy BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – czym się zajmujemy?

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców i pozostałych urządzeń. Nasza oferta obejmuje między innymi testy kierowców po kolizji. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy okresowe; badania operatorów różnych urządzeń; testy pracowników; testy wysokościowe czy psychotechniczne.
Rozumiemy, iż mają Państwo napięte grafiki, dlatego dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Badania przeprowadzamy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładny zakres usług znajduje się na naszej stronie www.

Prosimy zabrać ze sobą niezbędne dokumenty: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]