Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Skontaktuj się z polskim psychologiem UK

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Aktualnie zjawisko emigracyjne jest zdecydowanie mniejsze, ale nadal nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii może tworzyć mnóstwo utrapień, z którymi bez pomocy poradzić sobie jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, rodzą cały szereg problemów, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest dość często spotykana, sprawia, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną przekazane osobie postronnej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339