Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg opinie. Więcej na http://bit.ly/2ChHH48

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, stres, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]