Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - uzupełnij swoją wiedzę!

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Urządzenie RAM Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, szwalni, wykrawalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]