„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Czy wibroterapia może pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy bóle kręgosłupa, odrętwienie szyi i ramion oraz uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących lub wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]