Nowoczesne wybielanie zębów

Lśniące i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie nieustannie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne wystarczają. Jak przywrócić zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – odzyskaj lśniące i białe zęby

Czyszczenie uzębienia po każdym posiłku pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasz uśmiech traci swój naturalny blask. Domowe sposoby pielęgnacyjne (żele, paski, nakładki), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna ma szereg narzędzi, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najczęściej wybierane? Dentyści szczególnie rekomendują wybielanie zębów lampą BEYOND, która przynosi satysfakcjonujące efekty już po kilku sesjach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów nawet o 14 tonów

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba sprawdzić czy w jamie ustnej nie ma ubytków. W dalszej kolejności za pomocą specjalnego wzornika oznacza się barwę zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Istotny jest również dobór właściwego PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba efektywnie redukując nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o 15 odcieni, rezultaty są zatem spektakularne i utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu trzeba unikać czerwonego wina, czarnej kawy przez co najmniej kilka dni. Pacjentom, które z różnych przyczyn nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.