Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż już po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu zestawów masujących firmy Vitberg istotna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość wykonania oraz fakt, że jest to produkt polskiego producenta. Osobom rozważającym kupno całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]