Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Zobacz więcej informacji o marce Vitberg na napieraj.pl

Co o wibroterapii sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało człowieka mają drgania?

Aparaty firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport wyłącznie amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu we własnym mieszkaniu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz natężenie drgań.

Zestaw marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne opinie zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]