Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Tutaj otrzymasz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa czy nóg. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]