„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]