Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo czynników – przede wszystkim fakt, że są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki zawodowców pomagające przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Lublinie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]