Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków? Nie czekaj! Wejdź na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci kochają pomagać w kuchni – przynosić i wybierać składniki bądź przystrajać ciasta. Chcesz podsycić fascynację swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci – czemu warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć maluchy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci kształtują swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności i co niezwykle ważne – zyskują przydatne umiejętności. A jednocześnie świetnie się bawią. Dobieranie oraz mieszanie ingredientów, ćwiczenie prostych przepisów i komponowanie niecodziennych smaków – to wszystko powoduje, iż dzieci z zapałem gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się także z zasadami, jakie obowiązują w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach mogą także uczestniczyć rodzice, jest to tym samym wspaniała okazja do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem skosztować tego, co udało się stworzyć.

Jak prowadzone są warsztaty kulinarne dla dzieci?

Zajęcia odbywają się w Krakowie i trwają 3 godziny zegarowe. W trakcie kursu maluchy szykują deser oraz danie główne. Mali uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – ugotować apetyczny makaron na słono lub słodko, ewentualnie spróbować swoich sił w pieczeniu udekorowanej świeżymi dodatkami, pachnącej pizzy. W czasie warsztatów grupa przygotowuje również wyśmienity deser – mus z polewą i kruchym ciastem. Lekcja połączona z zabawą to świetna metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych potraw daje dzieciom wiele szczęścia. Nawet bardzo niesforne dziecko będzie z pasją uczestniczyło w pieczeniu idealnej pizzy bądź dekorowaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi profesjonalny szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i wspaniałe podejście do maluchów.

Nasze dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]