Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Nie czekaj! Sprawdź pełną ofertę! Lekcje rysunku w dobrej cenie.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Potwierdzano bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma zbawienny oddziaływanie na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści płynące z rysowania powodują, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta szkół rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wrażliwości, wyobraźni oraz zdolności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Gdańsk, Łódź, Warszawa czy Kraków. Nie brakuje także kursów adresowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie lubią rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły oferują także lekcje rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]