Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

Szukasz więcej wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur? Wejdź na flobo.io

Przedsiębiorcy cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas poświęcony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z usługą mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla firm usługowych, domów wypoczynkowych oraz biur podróży

Nie wiesz czy robot Flobo to wartościowa usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, zatem doskonale zda egzamin w szkołach niepublicznych czy językowych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera wcześniejszej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]