Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie lub chociażby odszkodowanie za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje. Przykłady tego typu spraw można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej powierzchni. Bardzo często podejmujemy również sprawy wynikłe ze szkody powstałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistym stanem hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas też osoby pokrzywdzone na skutek błędów medycznych, takich jak przepisanie niewłaściwych leków, powikłania przy operacji lub porodzie czy leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Działania kancelarii radcy prawnego w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw odszkodowawczych zmagamy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek komunikacyjny, w skutek którego zginęła bliska im osoba, kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza czy pobicie. Zawsze wiąże się to też z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może dociekać poszkodowany. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego toku sprawy.