Nie tylko mapa – firma w Street View

więcej o firmie w street view na stronie www.fotografsv.pl »

Google Street View to technologia przyszłości. Umożliwia oglądanie odległych państw i dużych ośrodków miejskich bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem przeglądarki Google. Oprócz tego firmy na terenie całej Polski (np. w Krakowie czy Poznaniu) mogą skorzystać z koncepcji Street View.

Firma w Street View – co to za aplikacja

Innowacyjność usługi Street View to niewątpliwie danie okazji internautom z różnych krajów oglądania nieznanych narodowości oraz zabytków. Wystarczy wstawić w Google Maps dokładną pozycję geograficzną, a naszym oczom ukażą się panoramiczne zdjęcia żądanej miejscowości lub regionu. Wygląda to tak, jakbyśmy byli na wirtualnej wycieczce, zwiedzając nieznany rejon. Firma lub korporacja może korzystać ze Street View pokazując użytkownikom zdjęcia swojego wnętrza. Pełni to istotną rolę szczególnie w przypadku przedsiębiorstw usługowych. Street View stanowi świetny bodziec zachęcający do obejrzenia naszej oferty ewentualnych nabywców.

Firma w Street View to nowe perspektywy dla biznesu

Trzeba także podkreślić, że internauci szperając po sieci w poszukiwaniu danych o miejscowych pubach, salonach kosmetycznych czy urzędach, często korzystają z usługi Google Maps, która jest sprzężona ze Street View. Programy te są oczywiście przygotowane również w wersji na smartfony. Warto jednak podkreślić wagę profesjonalnych fotografii, zamieszczonych w tej wizytówce wirtualnej, bo to zwiększa prawdopodobieństwo, że klienci zainteresują się naszą firmą w Street View. Zwerbujmy więc znającego zasady Google fotografa, jeśli chcemy zainwestować w tę usługę.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]