Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ dowiesz się, kto oferuje pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każda firma pragnie obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo niedużych przedsiębiorstw, działających wyłącznie na określonym obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Warszawie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla drobnych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów używają zwykle fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę danego miasta, jak np. “restauracja bliskowschodnia kraków”, “wizażystka kraków” czy “sklep sportowy kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich firm na zaprezentowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, przebywającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron internetowych i pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad dekady. W trakcie tego okresu do głębi poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, poprawę treści, jak również link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może kontrolować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]