wirtualny spacer w biurach, wirtualny spacer z modelem 3D

Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery publikuje się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google kieruje nas nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można również pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej bądź restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]