Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Panoramy sferyczne wnętrza firmy. Dowiedz się, kto może to przygotować.

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda prezentowania wnętrz lokali gastronomicznych czy zakładów pracy. Głównie widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale również natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii daje wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na oglądanie lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju wykonuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności poruszanie nim w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonały sposób na promowanie własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości prezentacji pomieszczeń biura, hostelu albo lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej interesująca oraz pomaga dokładnie zapoznać się z oglądanym punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje znacznie większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku zwłaszcza gdy prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli chcemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy lub zachęcić potencjalnych pracowników, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Opracowanie panoram sferycznych zleć specjaliście!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie teoretycznie można opracować na własną rękę, jednakże do celów biznesowych rekomenduje się wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia wysokiej jakości zdjęć, które na domiar tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]