Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Zobacz więcej szczegółów o firmie w Mapach Google na www.fotografsv.pl

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie istotny punkt promocji marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danym mieście. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych ofert, firm bądź marek. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka kolejnych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google dodanie estetycznych fotografii, odpowiedniego opisu firmy, adresu www naszej strony internetowej oraz wszystkich aktualnych informacji. Istnieje również inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów ją stosuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer Google Maps – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub nieruchomość. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak mało firm postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma wiele atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, dużo łatwiej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]