wyprawy w góry, wyprawy górskie

Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne eskapady pod opieką profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Zapraszamy na wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które preferują aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. By partycypować w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Umożliwiają zarazem realizację marzeń i sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających na wskroś naturę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy i Dolomity.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]