Zwiedź Pieniny inaczej – spływ kajakowy po Dunajcu

Spływ Dunajcem to idealna forma spędzania wolnego czasu, którą docenią wszyscy entuzjaści czynnego wypoczynku. Spływ po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane wrażenia i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują przygotować integrację dla pracowników. Organizujesz podróż w góry i na trasie wycieczki leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie wolno Ci przegapić.

Dlaczego warto zdecydować się się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która zapewnia znakomite warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, iż spływ Dunajcem staje się nadzwyczaj atrakcyjną odmianą aktywności. W rzece żyją także różne gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a przepiękne panoramy zachwycają. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Żeby uczestniczyć w spływie, niezbędne jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami kierują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ Dunajcem – aktywny odpoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych po Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Active, Comfort oraz Basic. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram lub gumowe kajaki Gumotex Palava, kamizelki, wiosła, kaski oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą należy zabrać koszulkę oraz spodenki do przebrania, sportowe obuwie, a także ręcznik. Dodatkowo przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.