Tajniki SEO – nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są główną przyczyną, przez którą na witrynę online może być nałożony filtr Google. Czy jest szansa na uchronienie się od tych negatywnych sankcji?

Nienaturalne linki przychodzące – groźne w skutkach

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie ogromnej ilości fraz kierujących ruch na naszą witrynę internetową. Naruszają one zasady uczciwego SEO stworzone przez firmę Google, gdyż manipulują miejscem portalu w wynikach wyszukiwania. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w formie wpisów promujących przepełnionych licznymi odnośnikami. Szerzy się także zjawisko sprzedaży linków, co skutkuje założeniem bana. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, jeśli nieprofesjonalne metody zostaną odkryte, a to wiąże się ze znacznym zmniejszeniem jej lokalizacji w wyszukiwarce, nawet o 40 stron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Zwróćmy uwagę na to, że gdy na adres www zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo ubiegać się o odtworzenie normalnej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest jednak niezwykle długotrwały i nie gwarantuje pełnego sukcesu. Zgłośmy się do profesjonalnej agencji SEO, jeśli pragniemy zwielokrotnić szansę pozbycia się uciążliwych filtrów. Fachowcy błyskawicznie zdiagnozują realną przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie doświadczonym agencjom.