Inspiracje dla urządzających mieszkanie – sklep i blog Deco Skład

Dowiedz się, gdzie zamówić nowoczesną zastawę stołową.

Najbezpieczniej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas meble pasujące do naszego charakteru. W takim wnętrzu możemy łatwiej odprężyć się po trudnym dniu pracy. Stąd tak ważne jest zadbanie o należyte wyposażenie przestrzeni życiowej. Jeśli zatem urządzasz właśnie dom bądź dopiero myślisz o jego remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie poznańskiego sklepu Deco Skład.

Tekstylia do kuchni i ozdoby do salonu zamówisz w sklepie Deco Skład

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, akcesoria oraz dekoracje wykonane w popularnym od dawna stylu skandynawskim. Jego kluczową cechą jest nieskomplikowany design, duża miara surowości, jak również skupienie się na zastosowaniusurowców naturalnych. Styl skandynawski to jednak szerokie pojęcie i tak naprawdę każdy wyłuska z niego coś co będzie mu odpowiadać – używane są w nim zarówno elementy folkowe, a zarazem widoczne są tu też wyraźne tendencje zorientowane na urządzanie pomieszczeń w w zredukowanej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu bądź sprawdzić jego ofertę online, odnajdziesz bogatą selekcję akcesoriów do kuchni, łazienki i jadalni, ale także ozdób i mebli do pokoju dziennego, przedpokoju oraz bawialni dziecka. Tutaj zamówisz przepiękne nowoczesne zastawy stołowe i tekstylia do kuchni, którymi zachwyci się cała rodzina, jak również sprzęt do gotowania, przechowywania i pieczenia. Jeśli chcesz ładnie urządzić łazienkę, zaopatrz się w wyposażenie i zestawy łazienkowe pieczołowicie wybrane z oferty najlepszych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś pasjonatem czerni bądź złota i jest to kolorystyka, w której chcesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład odkryjesz dużo dodatków w tych kolorach.

Profesjonalny blog o wyposażeniu wnętrz

Sklep Deco Skład prowadzi blog, w którym regularnie prezentuje wiele inspirujących wskazówek z obszaru wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam uzyskasz dotyczą nie tylko urządzania pomieszczeń, zakupu ergonomicznych mebli czy doboru najlepszych akcesoriów oraz modnych dodatków. To też inspirujące propozycje prezentów dla bliskich z okazji rozmaitych rocznic, świąt oraz imprez. Warto zaglądać na ten blog co kilka dni, by być wciąż na bieżąco ze współczesnymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

Nasze dane kontaktowe:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]