Jesteś miłośnikiem kawy? Poznaj ekspres do kawy Nivona

Kawa to aromatyczny przysmak, którym od setek lat zachwycają się kolejne generacje jej sympatyków. Wiele osób nie przetrwa dnia bez chociaż jednej jej porcji, a są i tacy, którzy piją ją wręcz parę razy na dobę. Na ogół wystarczy im kawa rozpuszczalna, jednak prawdziwi zwolennicy kawy kupują ją w ziarnach i często szukają wysokiej jakości sprzętów, które pozwolą im wydobyć z nich pełen potencjał. Z myślą o takich smakoszach produkowane są ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – idealny do domu i biura

Mimo iż Nivona jest bardzo młodą marką (pojawiła się na początku XIX wieku), to wyraźnie uwydatniła już swoje istnienie na rynku sprzętu dla kawoszy. Wraz z ujawnianiem kolejnych modeli ekspresów zyskuje sobie coraz większy szacunek koneserów kawy, w głównej mierze z tego względu, iż produkuje na wskroś profesjonalne ekspresy w nadzwyczaj rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzuje elegancki design, utrzymany w klasycznej kolorystyce szarości, bieli oraz czerni. To dlatego będą doskonale prezentować się w restauracjach oraz urzędach, jak i w kuchni prywatnych domów. I choć mają wiele funkcji, są to urządzenia całkiem łatwe w eksploatacji, z którym nie przysporzy problemów swoim użytkownikom.

Najciekawsze funkcje ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy do kawy marki Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele interesujących funkcji. Część z nich, m.in. modele NICR 769 oraz NICR 789 można połączyć z Bluetooth i dzięki temu zarządzać nimi z poziomu komórki. Ekspresy marki Nivona mają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże uwolnić z rozdrobnionych ziaren ich mocny smak. Z wykorzystaniem opcji Easy-Spumatore (dostępnej np. w ekspresie NICR 660) błyskawicznie wytworzymy delikatną piankę do espresso macchiato. Funkcja “Moja kawa” umożliwia natomiast zapisanie osobistych konfiguracji przyrządzania napojów. Co ważne, ekspresy Nivona można bardzo łatwo wyczyścić.