Meble minimalistyczne z litego drewna – do mieszkań w nowoczesnym stylu

Zamów designerskie meble na https://tinyurl.com/yee4vpy9.

Nasze wnętrza i to jak je urządzamy, może dużo zakomunikować o naszym poczuciu estetyki, charakterze oraz o tym, jak rozumiemy wygodę. Konsumentów już nie przypada do gustu oferta popularnych sieci sklepów meblarskich, gdzie można dostać standaryzowane meble, wytwarzane w tysiącach sztuk, jednakowe dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych części Europy. Z tej przyczyny wypatrujemy mebli, które nie tylko będą uzewnętrzniać naszą niepowtarzalność, ale także będą bardzo ergonomiczne. Takie są meble polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Studio Swallow’s Tail Furniture – polski producent mebli z drewna

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 r. i tworzy ją para projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim praktyką w branży. Aczkolwiek jedyne w swoim rodzaju meble oferowane przez studio STF to następstwo skrupulatnej pracy pokaźnego zespołu, składającego się z wykwalifikowanych konstruktorów, rzemieślników oraz technologów. Studio Swallow’s Tail z ogromną troską podejmuje się procedury tworzenia nowych serii produktów, poświęcając poszczególnym fazom – od początkowego szkicu, przez zarys konstrukcji, aż po dobór najlepszego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To unikalne dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych projektów sprawia, iż meble studia STF charakteryzują się praktycznie doskonałym wykończeniem. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że meble tej marki nagrodzono mnóstwem wyróżnień branżowych i można spotkać je na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (np. w Paryżu, we Frankfurcie oraz w Łodzi).

Gdzie nabyć designerskie meble z drewna studia STF?

Dowolny mebel Swallow’s Tail Furniture, również designerskie meble dla dzieci, można kupić wchodząc na stronę www marki. Prócz praktycznych stolików kawowych, biurek i stołów do jadalni, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też krzesła, komody oraz ławki, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. świeczniki oraz ramy luster). Co istotne, płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w ratach. Rzemieślnicze meble studia STF można nabyć także w salonach meblowych w Europie (m.in. we Francji bądź w Niemczech) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Poznaniu, w Gdańsku czy w Toruniu).

Nasze dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]