Szukasz nowoczesnych mebli biurowych? Sprawdź ofertę marki BALMA

Producent mebli biurowych Poznań - dowiedzcie się co może wam zaoferować.

Od lat nie ma już prawa bytu przekonanie, że wyłączną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Dzisiaj aranżując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, by meble jakie w nim umieścimy charakteryzowały się dodatkowo przyjemnym dla oka wyglądem oraz ergonomią. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej cechy można znaleźć w portfolio poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od dekad tworzy najwyższej jakości meble biurowe na rynek lokalny oraz zagraniczny.

Cechy nowoczesnych mebli biurowych

Co cechuje nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które kompleksowo spełniają potrzeby osoby, która z nich korzysta. Pozwalają one na sprawną organizację tasków stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Przy tym znamionuje je wysoka trwałość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat także przy ich niezmiernie intensywnej eksploatacji. Taki poziom solidności mebli możliwy jest tylko przy zachowaniu przez producenta wysokich standardów produkcji, w tym w wykorzystaniu odpowiednich surowców, choć nie małą rolę odgrywa tu szczegółowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż walorów estetycznych z funkcjonalnością. W końcu mebel będący najważniejszym elementem komfortowej przestrzeni biurowej musi dawać możliwość przystosowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, jednak nie powinien jednocześnie burzyć estetyki otoczenia. W biurze spędza się minimum 8 godzin dziennie, a im swobodniej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym większa staje się wydajność jego pracy. Ponad to, to jak prezentuje się biuro jest właściwie wizytówką firmy, która wiele może o niej przekazać potencjalnemu klientowi na długo przed podjęciem decyzji o współpracy.

Co ma w swoim portfolio polski producent mebli biurowych z Poznania?

Spółka BALMA z siedzibą w Poznaniu w swoim portfolio mebli ma właściwie wszystko co potrzebne do urządzenia biura. Prócz typowego wyposażenia jak biurka, stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem i szafy, u tego producenta mebli biurowych zamówić można też lady recepcyjne, ścianki i parawany pozwalające dzielić przestrzeń pracy na mniejsze sektory, hokery bądź taborety z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki wpisujące się w estetykę nowoczesnego biura. Ważną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne stoły i biurka z opcją zmiany wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w rezultacie redukuje ryzyko przewlekłego ból w dolnym odcinku pleców.

Nasze dane kontaktowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]