Architekt – Bartłomiej Sitarski

Zgłoś się po poradę do dobrego architekta Kraków.

Wybory podjęte w początkowej fazie budowy lokum wpływają na to, czy odpowie na nasze oczekiwania. Dlatego warto dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, kiedy nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozmieścić każdy z pokojów i pomoże dostosować budynek do naszych potrzeb. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług dobrego architekta?

Architekt wie, jak wybrać najlepsze materiały

Potencjalni właściciele własnego lokum mogą mieć trudności z wyborem technologii, w których budynek zostanie będzie zbudowany. A ten wybór jest bardzo ważny, bowiem mają one ogromny wpływ na komfort domu. Dlatego warto jak najszybciej skonsultować to z architektem i mieć gwarancję, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Nie potrafisz się zdecydować? Pomoże architekt

Dom w starym stylu lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Parterowy lub wielokondygnacyjny? Takich pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w poradzeniu sobie z tymi trudnościami pomoże właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z gotowych projektów albo stworzyć go słuchając naszych uwag.

Spotkaj się z architektem i ustal wszystkie sprawy

Przed rozmową z architektem, dobrze przemyślmy nasze potrzeby. Powinniśmy też na tym etapie wiedzieć, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować wszystkie dokumenty działki.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]