Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Budowa domów drewnianych - usługa dla Ciebie.

Szereg osób marzy o posiadaniu swojego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się zrealizować to pragnienie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w naszym krajobrazie przeważały domy w kształcie klasycznego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też znacznymi stratami energii. Aktualnie wygląda to diametralnie inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy wykonane z drewna stanowiące połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy budowane z drewna to teraz doskonały przykład na to, jak doskonale można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak na ogół nazywa się także styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, weranda bądź balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, z chęcią stosują także inne nowatorskie materiały. Taki dom może być też energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę domu, zalecają dobór odpowiednich okien i właściwie wykonane ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się na ogół w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie znajduje się piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjaliście

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie jest proste. Dlatego najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał świetnie, a jednocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]