Coraz częściej wybieramy projekty domów góralskich

Po więcej informacji o domy góralskie projekty skieruj się tutaj.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była zastępowana przez budynki betonowe. Dziś na szczęście zaobserwować możemy fakt, iż ich popularność stopniowo rośnie. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają wszak mnóstwo atutów. Najistotniejszym okazuje się na pewno styl – dopasowują się tak do miejskiej, jak i wiejskiej architektury. Ważne okazuje się także to, iż domy drewniane są przyjazne dla przyrody, bowiem są wykonywane tylko z odnawialnych materiałów. Drewno potrafi również pochłaniać fale wydzielane przez sprzęty RTV i oczyszczać powietrze, a to powoduje, że ich mieszkańcy wydajniej się wysypiają oraz chronią układ oddechowy.

Najczęściej wybierane projekty domów góralskich

Najczęściej spotykanym rodzajem domów drewnianych są rzecz jasna budynki przywodzące na myśl góralską architekturę. Często wykonywane są z bali, zaś styl ich wykończenia odwołuje się do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy również projekty domów góralskich, które tworzone są we współczesnym stylu. Często też widuje się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – na przykład części betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić także, jeśli zamierzamy wznieść je poza Podhalem.

Kto zrobi projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, iż na komfort życia w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, w myśl jakiego jest wzniesiony. Dlatego decydując się na podobne rozwiązanie, dobrze obejrzeć dotychczasowe projekty architekta i wyszukać, co myślą o nim wcześniejsi kontrahenci. Istotne jest, by w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – przez to zyskamy pewność, że nasze zamówienie będzie dobrze zrealizowane i trafi w nasze oczekiwania. Przy wyborze warto również sprawdzić się, czy architekt działa z firmą, która wzniesie dom – w ten sposób inwestycja przebiegnie prędzej.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]