Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Chcesz zamówić pokrycia dachowe? Koniecznie odwiedź ten adres.

Montowane przez dekady popularne dachówki betonowe czy ceramiczne na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Liczne plusy tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z paru powodów. Przede wszystkim ważą zauważalnie mniej niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę więźby dachoweji zarazem ułatwia transport i wyładunek tych elementów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich założenie jest nie tylko proste, ale i szybsze niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich perfekcyjne ułożenie zajmuje zwykle o wiele więcej czasu. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do właściwie dowolnej, nawet niezmiernie skomplikowanej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się rewelacyjnie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starszych obiektów, tym bardziej, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się również lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w przypadku silnych zabrudzeń np. preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – polski producent blachodachówek

By nabyć nowoczesne blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od trzech dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży wybór blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach firmy, zlokalizowanych na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego. Produktem flagowym REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na powstawanie porysowań, rdzewienie, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, wobec tego prócz swoich produktów oferuje również akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy włazy dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych marek.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08