Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producentów stolarki okiennej

Naturalne okna drewniane są niezwykle wytworne i wytrzymałe. Współgrają z każdą budowlą – od zabytkowych domów po współczesne lokale. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i co decyduje o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – okna wyjątkowo estetycznie

Obecnie okna drewniane są wytwarzane z użyciem innowacyjnych technologii, co sprawia, że zapewniają niebywale wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych dodatkowo je gruntują, a pielęgnowanie jest banalnie proste. Okna drewniane zapewniają świetne efekty wizualne, posiadają błyszczącą powierzchnię, klasyczne rączki. Mogą być wykonane zarówno z drewna rodzimego – na przykład dębu, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Naturalne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Organiczne drewno posłuży przez długi czas, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Rzecz jasna producent okien drewnianych zapewnia także wytrzymałe drzwi, idealne do zabytkowych budowli lub współczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy pracach konserwatorskich lokali mieszkalnych – to materiał nietoksyczny i całkowicie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, solidne i piękne elementy drewniane.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]