projekty budowlane Kraków, Kraków architekt, biuro projektów Kraków

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Pracownia architektoniczna oferuje rozległe spektrum usług – realizuje marzenia osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i ustawnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a później aktywnie doglądać przebieg robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię innowacyjne, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle innych budowli w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a w tym samym czasie po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty i biura. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasza pracownia architektoniczna może także opracować plan pojemnych i funkcjonalnych garderób, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]