Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie catering biurowy? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na lastrada.pl.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe czy sympozjum – każda pokaźniejsza firma zapewne pewnego dnia stanie przed koniecznością organizacji takiego wydarzenia. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu może pojawić się wiele osób, wypada skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Sympozja i szkolenia biznesowe to spotkania trwające z reguły po 6-9 godzin, w wielu przypadkach nawet przez parę kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły harmonogram wykładów, między którymi przewidziane są na ogół dwie kilkuminutowe przerwy, podczas których nie da się zjeść dużego posiłku w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, również wziąć na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni i garnituru. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczane są także urządzenia do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotny element kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze kwestii poruszanych na kursie. Automat z kawą i różnymi napojami, który działa na stołówkach firm, nigdy nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów lub płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, gryząc samodzielnie przyszykowane lub kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Zamówienie usługi cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu gości.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]