Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering przekąski.

Organizacja nawet sporej imprezy nie jest trudnością, o ile posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na zakupy niezbędnych napojów i produktów oraz następnie własnoręczne przyszykowanie z nich wyśmienitych przysmaków dla gości uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, iż należy zaniechać świętowania istotnego wydarzenia. W takiej sytuacji rekomendujemy poszukać usług tzw.cateringu kanapkowego.

Co wyróżnia finger food catering?

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta kierowana głównie do klientów biznesowych, lecz decydują się na nią regularnie również osoby prywatne i rozmaite instytucje planujące szykowne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki z gatunku finger food, to znaczy nieduże przekąski, które da się spożyć na stojąco i bez konieczności użycia widelca. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba korzystać talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden gryz”. Finger food to na ogół roladki, tartoletki owocowe oraz warzywne albo kanapki. Ten wariant cateringu znakomicie zdaje egzamin na spotkaniach, podczas których organizatorom zależy na bliskim kontakcie zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie długich rozmów, przy czym nie sprowadza kontaktu tylko do gości usadzonych przy konkretnym stole.

Catering finger food – najlepsza opcja dla eventów urządzanych w małych salach

Zlecenie przyszykowania cateringu finger food podmiotowi zewnętrznemu ma sporo atutów, które dostrzegą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się kłopotów z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia gości imprezy. Przekąski oraz gorące i chłodne napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to niesłychanie przydatne przede wszystkim w niedużych salach, gdzie ustawienie odpowiedniej liczby stołów byłoby problematyczne. Catering opierający się na przekąskach automatycznie sprawia także, iż bankiet ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany klimat. Wypada podkreślić, iż menu z drobnych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli wyrafinowane kolacje, a przy tym daje większą swobodę dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości bankietu. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz bywało główną przeszkodą przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]