Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Skieruj się tutaj, aby zlecić catering na imprezy.

Sezon wakacyjny obfituje w niezmiernie modne ostatnio eventy na świeżym powietrzu oraz pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego dnia w różnych miejscowościach w Polsce mają miejsce benefisy, gale czy sympozja. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której niezbywalną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Dobrym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezę – niezastąpiony na prestiżowych wydarzeniach

Wybrałeś już lokalizację, w którym urządzisz piknik albo zarezerwowałeś salę bankietową? Super! Teraz musisz zadbać o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do najlepszych gorących dań, przekąsek oraz trunków. Weź pod uwagę, że w czasie istotnych bankietów nie można ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i spodziewać się, iż goście obsłużą się sami. Jakość oprawy eventu jest ważna – właściwe ustawienie stołów, stylowe dekoracje, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia na pewno będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać im wprawni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu jak w modnych restauracjach.

Porady odnośnie dań i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą zamówienia usługi cateringu eventowego jest zdecydowanie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje wyśmienite posiłki, ale także gruntownie zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić gości pokazem live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju okazją, żeby prześledzić na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania detali zamówienia podpowie ona, jakie napoje, potrawy oraz przekąski najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]