Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/ zamówisz organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące z reguły istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzciny bądź śluby, od wielu już lat nie są już organizowane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, na które sprasza się nierzadko nawet i sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie wymyślić jadłospisu, a później przygotować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wynikł spory popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – postaw na profesjonalnych szefów kuchni i kelnerów

Planowanie zabawy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na ustalanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność dostarczenia stosownej ilości napojów i zakąsek serwowanych w czasie imprezy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zgromadzi ich przy stole. na imprezie weselnej powinien mieć należytą oprawę. Goście wszak oczekują tego, by stoliki były poprawnie nakryte i pięknie przystrojone, potrawy były apetyczne i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również aby kelnerzy profesjonalnie donosiła biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, managerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze eventów zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Kartę dań wesela skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Wesela kierują się swoimi normami, nie tylko w kwestii zabaw dla uczestników, lecz również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożony uprzednio spis proponowanych dań głównych, zakąsek i trunków odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może więc samodzielnie przygotować jadłospis z zaproponowanych potraw. Należy jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę klienta podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów dań.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]