okna serwis Warszawa, serwis okna

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie działają też warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]