Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Organizacja przyjęć okolicznościowych - usługa na miarę waszych potrzeb.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednakże popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także ceremonie chrztu, komunie święte oraz „osiemnastki”. Jeśli wykaz gości jest długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam zamówić odpowiednią salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Każdy typ imprezy wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka bądź urodziny, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których dużą część uczestników będą najmłodsi, między innymi ceremonie chrztu bądź komunie, dobrze jest wyprawić w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Potrawy serwowane uczestnikom też powinno się dobrać do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zadba o apetyczne dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wynajęcie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest całkiem proste, ale niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal dworskim duchu odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez trudu można zmieścić łącznie do 130 osób. A jeżeli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło 300 gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania menu, poprzez ustawienie i przystrojenie stolików, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]