Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Na tej stronie dowiesz się wszystkiego o tanim parkingu Balice

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]