Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Szukasz szczegółowych wiadomości o sali na urodziny w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Przeważnie w przypadku różnych rocznic, urodzin czy imienin nie organizujemy żadnych zabaw z krewnymi oraz przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Lecz są takie kluczowe życiowe chwile, których właściwe uczczenie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia osiągnięcie pełnoletności, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wyprawić przyjęcie w domu czy znaleźć salę na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła pić i nabywać alkohol, głosować w wyborach powszechnych, zaczyna płacić podatki czy pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Ale kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość zorganizowania wielkiej imprezy ze znajomymi. Alternatywą jest w zasadzie kolejna „domówka”, jednak czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Zatem lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Na ogół paru przyjaciół postanawia zorganizować wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, lecz jednocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące dni można rozstawić w nim przestronny namiot i urządzić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze należy pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Wszyscy mają świadomość, iż osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli nie unikają napojów wyskokowych. Należy z tego powodu koniecznie zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Odpowiedni wygląd sali też jest nadzwyczaj ważny, aby zaproszeni do głębi wczuli się w klimat zabawy. Trzeba zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni według sugestii solenizanta, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu kanapkowe, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które można jeść bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze menu nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do preferencji oraz finansów klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]