Parking w Balicach – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz szybko dotrzeć na lotnisko, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – dojedź na lotnisko własnym autem

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy samochodem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić auto na czas wylotu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – nowoczesne miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.