Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Więcej o parking lotnisko Balice Kraków.

Możliwość przybycia nawet w najbardziej oddalone zakątki świata, wygoda i szybkość – to najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałą popularność. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dostania się na lotnisko – a masa osób w tym celu musi wszak przebyć wiele kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne problemy związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą naturalnie martwić się o swoje auto, gdyż parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, w związku z tym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Balicach – gwarancja pomocy zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany przy lotnisku możemy spodziewać się też wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Prócz tego klienci mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]