Postaw na profesjonalną księgowość

Nie zwlekaj! Wybierz niepowtarzalną ofertę! Księgowość Katowice w najlepszej cenie.

Kluczowym sektorem działalności gospodarczej jest księgowość. Dba on o właściwe wystawianie faktur, opłacanie danin publicznych, rachunki całego przedsiębiorstwa. Czy lepiej przyjąć do pracy pracownika na etat, czy jednak sprawdzić ofertę tzw. sieciowego biura rachunkowego?

Księgowość – nieodłączna przy zakładaniu biznesu

Na wstępnym stadium istnienia działalności gospodarczej, lepiej wybrać usługi firmy księgowej. Tego typu instytucje pomogą nawet otworzyć biznes, czy pozyskać dotację z funduszy unijnych oraz urzędu pracy. Oferują one księgi przychodów i rozchodów, wykazy środków trwałych, wykonują analizy finansowe, a także dbają o zagadnienia odprowadzania składek. Powierzenie rachunków naszego przedsiębiorstwa biurom rachunkowym kalkuluje się także z pragmatycznego punktu widzenia – jest tańsze niż zaangażowanie księgowej.

Księgowość – zaufaj najlepszym firmom

Kiedy takie podmioty zapewniają reprezentację przed US, właściciele firmy mogą skupić się na prowadzeniu biznesu. W Polsce działają niewielkie podmioty rachunkowe oraz duże korporacje, funkcjonujące w całym kraju, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Krakowie, Łodzi, jak i w mniejszych miasteczkach. Najrozsądniejszy wybór to oddać biznes w ręce wypróbowanej księgowej, rekomendowanej przez naszych znajomych. To jedyna gwarancja, że nasze sprawy budżetowe są nadzorowane prawidłowo i stoją w zgodzie z najnowszymi aktami prawnymi.

Nasze dane kontaktowe:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]