Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

Sektor transportu ciągle się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, jak również pojawiania się coraz to nowszych rynków importu oraz eksportu. Z tej przyczyny wymaga również bardziej innowacyjnych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu produktów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na wymogi nieprzerwanie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –kubaturowe, BDF oraz solo

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez użycia wózka widłowego). To także producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii, jak i jednostek specjalnych. Do produkcji stosowane są tylko materiały najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 3 dekad umożliwia spółce Gniotpol Trailers opracowywanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań na najwyższym poziomie, co potwierdza między innymi powodzenie chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o przewozie szczególnie trudnych towarów.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym zakładzie w miejscowości Malnia albo w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy wykonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o zabezpieczenie klientów, którzy decydują się na naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do naczep spółki są dostępne od ręki, co redukuje czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużej mierze skraca to serwis zarówno błahych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Pochodzenie fotografii: gniotpol-trailers.com.