aranżacja wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz Kraków

Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]