dom weselny, lokal na wesele kraków

Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych oraz zaproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego pojemność i odległość od kościoła

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć parę znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeśli na uroczystość poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, a więc ułożenie menu, dekoracja stołów i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad setkę osób. Imprezę można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż 30-40 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]